Hizmet / Oyun Parkımız google3eaffab5fd289088.html

Oyun Parkımız

Monkey Jungle

    2015 yılı Aralık ayında hizmete başlayan Monkey Jungle oyun parkı, Türkiye’nin ilk ve tek AVM dışı kapalı oyun parkı olma özelliğini taşımaktadır. 1-12 yaş arasındaki çocuklara hitap eden Monkey Jungle, oyun parkı kavramını bilinenin dışına taşıyarak kısa sürede büyük ilgi görmeyi başarmıştır. AVM dışı oyun parkı konseptini Türkiye’de ilk uygulayan Monkey Jungle, çocuklar için yüzlerce metrekare kapalı alanlarda son derece ilginç, sıradışı ve yeni nesil  oyuncaklarla hizmet verirken, çocuklarını oyun parkına getiren aileler için ise cafe hizmetinin yanısıra eğlenceli aktiviteler de sunmaktadır. Monkey Jungle Oyun Parkı AR-GE çalışmaları ile dünyadaki trendleri takip ederek ÇOCUK OYUN PARKI sektörüne getirdiği  yeniliklerle  bayrağı hep bir adım önde taşımaya çalışmaktadır.

    İlk şubesini 2015 Aralık ayında İzmir/Gazemir’de 1.200 m2 kapalı alanda faaliyete sokan Monkey Jungle, gördüğü yoğun ilgi üzerine kısa süre içinde kapalı alanı 2 katına çıkarmış ve 2016 yılı Ekim ayından itibaren 2.400 m2 alanda hizmet vermeye başlamıştır.

EĞLENMEK HER ÇOCUĞUN HAKKIDIR” sloganı ile yola çıkan Monkey Jungle, süre başta olmak üzere kısıtlamaları ortadan kaldırarak çocukların fiziksel, bedensel ve sosyal açıdan gelişmelerine öncelik vermekte ve oyun parklarını bu prensip üzerine inşa etmektedir.

Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın, bugün en çok ihtiyaç duydukları  hem fiziksel hem de zihinsel açıdan gelişimlerine katkı sağlayan oyun oynama hakkıdır. Monkey Jungle oyun kavramını süre sınırı olmadan, güvenli bir ortamda ve bedensel hareketlere dayalı bir şekilde çocuklarımızın hizmetine sunmuştur. Çocuklar özgürce oynarken anne-babalar da ayakta beklemek yerine, oyun parkımızın içinde yer alan  cafemizde hoşça vakit geçirebiliyor ya da King’s Room konsepti ile eğlenceli aktivitelere katılabiliyorlar.Monkey Jungle Çocuk Oyun Parkı esas itibari ile oyun parkı hizmeti verirken,standartları olan bir cafe de sunmaktadır.Bu anlamda cafe işletmeciliği de oyun parkı konsepti içinde önemli bir alan teşkil etmektedir.

Oyun parkımızı 3 temel prensip üzerine inşa ettik. 1- Çocukların güvenliği 2- Eğitici ve öğretici faaliyetler 3- Çocukların bedensel ve zihinsel gelişimi

4 - 12 Yaş Oyun Parkı

4-12 yas aralığındaki çocuklara yönelik olup, onların zihinsel, bedensel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamanın yanında ebeveynleri ile birlikte kaliteli zaman geçirmelerini hedeflemektedir.

0 - 3 Yaş Oyun Parkı

0-3 yas aralığındaki çocuklara yönelik olup, onların zihinsel, bedensel ve sosyal gelişimlerine katkı sağlamanın yanında ebeveynleri ile birlikte kaliteli zaman geçirmelerini hedeflemektedir. Oyun Parkı Oyun parkımızda gerek koşarak, gerek trombolinde zıplayarak, gerek pedal çevirerek ve gerekse de diğer arkadaşları ile birlikte zaman geçirerek çocuklarımız, bedensel ve sosyal yönden hareketlilik içinde olacaklar.