FRANCHISING

Monkey Jungle® Franchising Sistemi

“EĞLENMEK HER ÇOCUĞUN HAKKI” sloganı ile yola çıkan Monkey Jungle®, çocukların fiziksel, bedensel ve sosyal açıdan gelişimlerine öncelik vermekte ve oyun parklarını bu prensip üzerine inşa etmektedir. Ülkemizin geleceği olan çocuklarımızın, bugün en çok ihtiyaç duydukları hem fiziksel hem de zihinsel açıdan gelişimlerine katkı sağlayan kavram oyun oynama hakkıdır.
Monkey Jungle oyun kavramını alışıla gelenden farklı olarak, güvenli bir ortamda ve bedensel hareketlere dayalı bir şekilde çocuklarımızın hizmetine sunmuştur. Çocuklar özgürce oynarken anne-babalar da ayakta beklemek yerine, oyun parkımızın içinde yer alan kafemizde hoşça vakit geçirebilmektedir.
Monkey Jungle Çocuk Oyun Parkı esas itibari ile oyun parkı hizmeti verirken, standartları olan bir kafe hizmeti de sunmaktadır. Bu anlamda kafe işletmeciliği de oyun parkı içinde önemli bir alan teşkil etmektedir.


Monkey Jungle®, Çocuk Oyun Parkı Franchising Sistemi ile kolaylıkları yakalayın!


İlk şubesini 2015 yılında İzmir Gaziemir’de 1.200 m2 kapalı alanda faaliyete açan Monkey Jungle, gördüğü yoğun ilgi üzerine kısa süre içinde kapalı alanı 2 katına çıkarmış ve 2016 yılında 2.400 m2 alanda hizmet vermeye başlamıştır. Ayrıca yoğun talep üzerine 2018 yılı sonunda İzmir Bornova’da 1.000 m2 alanda İzmir’deki 2. Şubesini hizmete almak için çalışmalara başlamış olup Mart 2019 sonunda açılışını yapmıştır. 2020 yılı Şubat ayında da İzmir Menderes’te 3.şubemizi faaliyete almış bulunmaktayız. 2015 yılında hizmete başlayan Monkey Jungle oyun parkı, Türkiye’nin ilk ve tek AVM dışı kapalı oyun parkı olma özelliğini uzun süre tek başına taşımıştır. 1-10 yaş arasındaki çocuklara hitap eden MONKEY JUNGLE, oyun parkı kavramını bilinenin dışına taşıyarak kısa sürede büyük ilgi görmeyi başarmıştır. AVM dışı oyun parkı kavramını Türkiye’de ilk uygulayan Monkey Jungle, ilerleyen süreçte Avmlerde de hizmet vermeye başlamıştır. Çocuklar için yüzlerce metrekare kapalı alanlarda son derece ilginç, sıra dışı ve yeni nesil oyuncaklarla hizmet verirken, çocuklarını oyun parkına getiren aileler için ise cafe hizmeti sunmaktadır. Monkey Jungle Oyun Parkı AR-GE çalışmaları ile dünyadaki eğilimleri takip ederek "Çocuk Oyun Parkı" sektörüne getirdiği yeniliklerle bayrağı hep bir adım önde taşımaya çalışmaktadır.
Eğlenmek Her Çocuğun Hakkı..


Monkey Jungle® Franchising Süreci Nasıl İşliyor?


BAŞVURU ve Ön Görüşme

Monkey Jungle® yönetimi, tüm Türkiye genelinde fizibilite çalışmaları yürütmektedir. Muhtemel lokasyonlar ticari karlılık açısından değerlendirilerek yatırımcılara sunulmaktadır.

SUNUM Ön Aşaması

Yatırımcı adayına, franchise sistemi, Monkey Jungle® Çocuk Oyun Parkı ve yatırım koşullarımız hakkında sunum yapılır.

LOKASYON Belirleme & Fizibilite

Sunum ön aşamasının ardından Monkey Jungle lokasyon araştırması ve yatırımcı tarafından belirlenen mağazanın fizibilitesi yapılır.

MİMARİ Proje Hazırlanması

Lokasyon ve Fizibilite çalışmaları sonrasında mimar ekibimizce önceden belirlenmiş lokasyona özel bir yerleşim planı çizilir. Mekan içi ve dış cephe tasarımlarına dair çizimler sunulur.

PROJE Sunum & Sözleşme

Mimarlarımızın hazırlamış olduğu mimari projenin sunumu yapılır. Sunum esnasında son kontroller ve varsa ihtiyaç olan revizeler sağlanır. Sonrasında karşılıklı olarak franchising sözleşmesi imzalanır.

İNŞAAT aşaması & Park Kurulumu

Sözleşme imzalandıktan sonra mağaza Franchisor tarafından, anahtar teslim olarak yapılır. Teknik ekip tarafından en ince detaylar titizlikle çalışılır.

PERSONEL Alımı & Eğitimi

Taahhüt edilen inşaat süresinin bitimine yakın, İnsan Kaynakları Departmanımız aracılığı ile personel eğitimleri Monkey Jungle® tarafından verilir. Çalışanların uygulaması gereken görev tanımı ve markanın kurumsal kimliğine dair bilgilendirmeler yapılır.

AÇILIŞ

Monkey Jungle® Franchise Operasyon ekibi, projeye uygun şekilde son düzenlemelerini gerçekleştirir şube hizmete açılır.

REKLAM & Pazarlama

Monkey Jungle®; Oyun parkı işletmeciliği adına gerekli reklam ve pazarlama ile ilgili bilgi paylaşımı ve yönlendirmeler yapılır.

SÜREKLİ Gelişim ve Denetim

İlerleyen dönemlerde yenilikler ve işletmenizin ihtiyaç duyduğu yardım adına tüm gereksinimler Monkey Jungle® tarafından sağlanır.Franchise Hakkında Detaylı Bilgi İçin Whatsapp Hattı Üzerinden Ulaşım Sağlamanızı Rica Ediyoruz.

Whatsapp Franchise


Bizden Size Sonsuz Destek

MonkeyJungle® ailesine katılan her yatırımcı, başarısı defalarca ispatlanmış olan bu sistemin bir parçası olarak bizden sonsuz destek alır. Belirli periyotlar halinde düzenlenen toplantılarla yatırımcılarımıza gerekli eğitimler verilir. Sürekli iletişim halinde kalarak, dünya eğlence trendini yakından takip eden ithalat birimimiz yeni ürünler hakkında yatırımcılarımızı bilgilendirir. MonkeyJungle®, her zaman ‘daha iyi’yi araştırarak yatırımcısını asla yalnız bırakmaz. Ayrıca, MonkeyJungle® Reklam Ajansı ekibi tarafından şubenin bulunduğu AVM içinde ve dışında gerekli kreatif reklam ve tanıtım çalışmaları yapılır. Böylelikle hem marka kurumsal bütünlüğü korunmuş hem de yatırımcılarımızın bu konuda ekstra harcama yapmalarının önüne geçilmiş olur. Alanında deneyimli birçok profesyonelden oluşan MonkeyJungle® yönetim ekibi, bu süreçte tüm gücüyle her zaman yatırımcısının yanında!

Ek Yatırım Gerektirmez

Yatırım bütçesini oluşturan proje maliyeti, kiralama görüşmeleri ve mimari çizimler sonrasında belirlenir. Anahtar teslim yatırımcısına sunduğumuz mağazanın belirlenen bu yatırım bütçesi haricinde açılış sonrası oluşabilecek herhangi bir ek yatırıma ihtiyacı yoktur. Ürün tedariği yapmanız, stok tutmanız gerekmez. Odaklanmanız gereken tek şey, ‘iyi hizmet ve müşteri memnuniyeti’dir.

AVM Kültürünün Merkezinde Sıcak Ticaret

Bugün yatırımcılarımız olan sizler dahil hemen her birey tüm ihtiyaçları için genellikle AVM’leri tercih etmekte. AVM’ler bu anlamda artık ticaretin kalbi..MonkeyJungle® olarak sadece AVM’lere yönelik kurguladığımız konseptimiz ile siz de artık yatırımın kazanca döndüğü noktadasınız. Buna ek olarak, en büyük avantajınız ise tekstil, hipermarket, gıda, vb.  kategorideki markaların onlarca alternatifi varken, eğlence merkezi olarak MonkeyJungle®’in AVM’lerde her zaman sektöründe ‘tek’ marka olarak yer alması. Bu da almış olduğunuz yatırım kararının ne kadar doğru olduğunun bir diğer ispatıdır.

Yatırımınız Kısa Sürede Kendini Amorti Eder

Eğlence sektöründe bütün altyapı çalışmalarını tamamlayarak en optimal hale getiren ve Franchising Sistemini oluşturan ‘tek’ markayız. En düşük operasyonel işgücü ve gider maliyetleri ile faaliyet gösteren mağazalarımız ve diğer sektörlerle kıyaslandığında  yüksek kar marjına sahip sektörümüz düşünüldüğünde yatırımınızın geri dönüşü sizi bile şaşırtacak.. Altyapısında teknolojinin tüm yönlerinden faydalandığımız, uzaktan yönetime olanak sağlayan otomasyonumuz sayesinde hem daha fazla kazanacak hem de daha az yorulacaksınız..

Optimal Yatırım, Minimum Risk

MonkeyJungle® olarak bizler sadece ‘Franchise’ vermiyoruz. Tam anlamıyla aslında ailemizi daha da büyütüyoruz. Bu nedenle, sizleri ailemizden biri olarak görüp kazancınız için tam destek veriyoruz. Yatırım sonrası çalışmalarla sektörel gelişmeleri takip ederek en yeni ve farkındalık yaratacak ürünleri sizlere sunuyoruz. Konsept yenileme ve geliştirme çalışmaları yaparak kazancınıza artı değer katabilecek tüm varyasyonları birlikte değerlendiriyoruz. Amacımız fayda-maliyet dengesini koruyarak maksimum kazanç elde edebilmeniz..Başka hiçbir sektörde mağaza açılışı ile beraber ilk günden kar elde etmeye başlamak mümkün değil..

Yeteneklerinizi Kazanca Dönüştürürsünüz

Biz yatırımcılarımızın yeteneklerini ortaya çıkarma yönünde daima onlarla beraberiz. Bu bir takım işi ve herkes elinden gelenin en iyisini yapmalı. Yüksek iletişim ve liderlik vasıflarına sahip yatırımcılar MonkeyJungle®’in marka vitrini için mükemmel birer elçi olabilmekte. Birlikte yaratılan güç birliği, kazanç ve karlılık oranına da olumlu yansıyacaktır.Ticaret hayatını MonkeyJungle® ile sürdürecek yatırımcılar için MonkeyJungle® yönetimi ile daimi bir işbirliği  de başlamış demektir. Bu doğrultuda, bütün süreçlerde

MonkeyJungle® yönetimi ile yatırımcılar birlikte hareket etmektedirler.

Bilgi Alma

Franchising hakkında bilgi almak isteyen yatırımcılarımız, websitemiz üzerinden veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirler.

Başvuru

Franchise başvurusunda bulunmak isteyen yatırımcılarımız websitemizde bulunan Franchise Başvuru Formunu doldurarak başvurularını yapabilirler.

Ön Görüşme

Başvurudan sonra, MonkeyJungle® yönetimi yatırımcı ile daha yakından tanışabilmek için iletişime geçer ve ilk görüşme için gün belirlenir.

Yatırımcı Seçimi

Yatırımcıların finansal yatırım güçleri önem arz etmekle birlikte, MonkeyJungle® marka kurumsallığına ve değerlerine duydukları hassasiyet de MonkeyJungle® yönetimi için çok önemlidir. Bu anlamda, yatırımcının tüm enerjisini markaya ve mağazaya verip veremeyeceği çok daha belirleyicidir.

Lokasyon Belirleme

MonkeyJungle® yönetimi, tüm Türkiye genelinde fizibilite çalışmaları yürütmektedir. Muhtemel lokasyonlar ticari karlılık açısından değerlendirilerek yatırımcılara sunulmaktadır.

Protokol

Lokasyon belirlendikten sonra yatırımcı ile protokol imzalanır. Protokolde belirlenen koşullar dahilinde yatırımcı proje için ön ödeme yapar ve Franchising Sözleşmesi imzalanır.

Röleve Çalışmaları

Belirlenen lokasyonda mimari ekibimiz tarafından sahada ölçümler yapılarak yer tespiti ve sonrasında mekan teslim işlemleri yapılır.

Mimari Proje Çizimi

Röleve çalışmalarının ardından mimari ekibimiz tarafından mekanın yerleşim planı hazırlanır. İç mekan ve cephe tasarımı görselleme çalışmaları yapılır. Mimari ekibimiz, uygulama süreçlerinde de tüm sorumluluğu üstlenmektedir.

Ekipman Tedariği

Hedef kitle algısı ile uyumlu, marka konseptini oluşturacak ekipman tercihleri     MonkeyJungle® yönetimi ve yatırımcı arasında yapılacak fikir alışverişi sonrasında belirlenir. Belirlenen ekipmanların sipariş takip ve kurulum sürecini ithalat birimimiz ve teknik ekibimiz birlikte yürütmektedir.

Personel Alımı ve Oryantasyon Eğitimi

MonkeyJungle® yönetimi tarafından açılacak olan şubeye merkezden görevlendirilen mağaza müdürü, açılıştan önce gerekli personel alımlarını yapar. Çalışanların mağaza içerisindeki görev tanımları ve marka kurumsal kimliği hakkındaki genel bilgiler kendilerine aktarılarak oryantasyon eğitimleri gerçekleştirilir.

Ekipman Eğitimi

Kurulumu yapılan eğlence makineleri ile ilgili gerekli teknik bilgiler görevli çalışanlara aktarılarak ekipman eğitimleri gerçekleştirilir.

Mağaza Açılışı

Eğitim süreci sonrasında öngörülen açılış tarihinde MonkeyJungle® Franchise şubesi hizmete açılır.

Franchise Geliştirme Çalışmaları

Marka yatırımcıları ve MonkeyJungle® yönetimi daima iletişim halindedir. Operasyonel destek sağlamanın yanı sıra, belirlenen stratejik planlamalar ile mağazanın yıllık cirosunu arttırmaya yönelik fikir alışverişi yapılır.

Reklam ve Pazarlama

Tüm reklam ve tanıtım faaliyetleri MonkeyJungle® Şirketler Grubunun bir markası olan MonkeyJungle® reklam ve tanıtım ajansı tarafından üstlenilmektedir. Bu hem MonkeyJungle® marka kurumsallığında bütünlük sağlamakta hem de yatırımcıların reklam çalışmaları için ekstra zaman kaybetmelerinin önüne geçmektedir.

Teknik Servis Desteği

MonkeyJungle®’in profesyonel teknik servis altyapısı ve ülkenin tüm coğrafyasını kapsayan teknik servis ağı vardır.  Bu anlamda, sektörde üst düzey tecrübeye sahip teknik personellerimiz ile tüm şubelerimize düzenli teknik destek sağlanmaktadır.

  • Sıkça Sorulan Sorular
  • Oyun Parkı bayilik Nedir?

    Oyun ve Aktivite merkezi bayilik hizmeti anahtar teslim şeklinde işletmeyi hazır edip size teslim edilme hizmetidir.

  • Kapalı Oyun Parkı Maliyeti Ne Kadar?

    Kapalı oyun parkı maliyeti mekanın büyüklüğüne ve kullanılabilir alanların durumuna göre çok değişkendir. Lütfen maliyetler ve bayilik ücretleri hakkında detaylı bilgi için yukarıdaki formu doldurun.

Online alınan biletlerde %20 İndirim Fırsatı!